Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Мадеира“

нема опис на уредувањето
с (Bot: Migrating 36 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q8593324 (translate me))
[[Категорија:Автономни региони на Португалија]]
[[Категорија:Архипелази во Атлантскиот Океан]]
[[Категорија:Острови во Африка]]
[[Категорија:Острови во Португалија]]
[[Категорија:АрхипелазиСеверна во Атлантскиот Океан|МадеираАфрика]]
{{катпов}}
5.938

уредувања