Мидвејски Атол: Разлика помеѓу преработките

Додадени 29 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: fa:جزایر میدوی
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: lt, lv, sr Менува: bs, pt)
с (Бот Додава: fa:جزایر میدوی)
[[es:Islas Midway]]
[[et:Midway saared]]
[[fa:جزایر میدوی]]
[[fi:Midwaysaaret]]
[[fr:Atoll de Midway]]
5.104

уредувања