Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:MoMP“

Создадена страница со: <includeonly>{{#invoke:MoMP|MoMP}}</includeonly><noinclude> {{Documentation}} </noinclude>
(Создадена страница со: <includeonly>{{#invoke:MoMP|MoMP}}</includeonly><noinclude> {{Documentation}} </noinclude>)
 
(нема разлика)