Разлика помеѓу преработките на „Кадиица“

Одземен 61 бајт ,  пред 7 месеци
с
отстранета Категорија:Малешевски Планини користејќи го HotCat
(Создадена страница со: {{Инфокутија Планина | name = Кадиица | native_name = Огреяк | native_name_lang = bg | photo = Kadiitsa IMG 9979.jpg | pho...)
 
с (отстранета Категорија:Малешевски Планини користејќи го HotCat)
* [http://planina.e-psylon.net/viewtopic.php?t=388&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight= До првенците на Влаина и Малешевска (патопис)] {{bg}}
 
[[Категорија:Малешевски Планини]]
[[Категорија:Врвови во Македонија]]
[[Категорија:Врвови во Бугарија]]