Разлика помеѓу преработките на „Модул:Portal/images/b“

Нема измена во големината ,  пред 1 месец
с
Инокентиј ја премести страницата Модул:Module:Portal/images/b на Модул:Portal/images/b без да остави пренасочување
(Создадена страница со: --[==[ This is the "B" list of portal image names. It contains a list of portal images for use with Module:Portal -- for portal names that start with...)
 
с (Инокентиј ја премести страницата Модул:Module:Portal/images/b на Модул:Portal/images/b без да остави пренасочување)