Разлика помеѓу преработките на „Мишел Мајор“

Додадени 10.628 бајти ,  пред 1 месец
Создадена страница со: {{Нобеловец}} {{Infobox scientist |name = Мишел Мајор |image = Michel Mayor, 2012 (cropped).jpg |caption...
(Создадена страница со: {{Нобеловец}} {{Infobox scientist |name = Мишел Мајор |image = Michel Mayor, 2012 (cropped).jpg |caption...)
(нема разлика)