Разлика помеѓу преработките на „Еган Бернал“

Додадени 6 бајти ,  пред 1 година
с
нема опис на уредувањето
Ознака: Изворно уредување 2017
с
Ознака: Изворно уредување 2017
{{MedalSilver | Лилехамер-Хафјел 2014|Крос-кантри за јуниори}}
{{MedalBronze | Валнорд 2015|Крос-кантри за јуниори}}
| updated = 73 априлфевруари 20192020
}}