Разлика помеѓу преработките на „ФК Алтин Асир“

Нема измена во големината ,  пред 1 година
нема опис на уредувањето
тренер = Јазгули Хоџагелдиев |
лига = Туркменистанско фудбалско првенство |
сезона = 20182019 |
позиција = 1|
 
547

уредувања