Категорија:Предлошки за Парагвај: Разлика помеѓу преработките

с
нема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
{{категорија за предлошки
[[Категорија:Парагвај]]
|type = navbox
|topic = [[Парагвај]]
|portal =
}}
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Парагвај}}
[[Категорија:Предлошки за земји]]
[[Категорија:Предлошки за Јужна Америка]]
[[Категорија:Парагвај]]