Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 1180-тите“

с
с (Бот Додава: ar, be-x-old, cy, es, et, gan, ja, mt, nn, ro, ru, simple, sk, sv, th, vi, zh)
с (Бот Додава: lv:Kategorija:1180. gados dzimušie)
[[gan:Category:1180年代出世]]
[[ja:Category:1180年代生]]
[[lv:Kategorija:1180. gados dzimušie]]
[[mt:Category:Twieldu fl-1180s]]
[[nn:Kategori:Fødde i 1180-åra]]
109.264

уредувања