Разлика помеѓу преработките на „26 јануари (починале)“

нема опис на уредувањето
(дополнување)
 
|valign="top" align="right"|[[2000]] 
|[[Дон Баџ]] — американски [[тенис]]ер.
|-
|valign="top" align="right"|[[2020]] 
|[[Коби Брајант]] — американски кошаркар
|-
|}