Разлика помеѓу преработките на „.pk“

Додаден 31 бајт ,  пред 1 година
(Одбиени последните 5 промени (од 115.186.171.135) и ја поврати преработката 3864735 на 119.160.66.82)
* [http://www.pknic.net.pk PKNIC Official Website]
* [http://www.nextgen.pk .pk Domain Registration]
* [https://dedipakhosterpak.com/pk-domain-registration-pknic/ Get .PK Domain name]
* [http://www.domain.pk Register .pk Domain]
* [http://www.iana.org/root-whois/pk.htm IANA .pk whois information]
Анонимен корисник