Разлика помеѓу преработките на „Алберт Гинтер“

Додадени 19 бајти ,  пред 1 година
с
(authority control moved to wikidata)
с (отстранета Категорија:Ихтиолози; ставена Категорија:Германски ихтиолози користејќи го HotCat)
[[Категорија:Британски зоолози]]
[[Категорија:Германски зоолози]]
[[Категорија:ИхтиолозиГермански ихтиолози]]
[[Категорија:Членови на Кралското друштво]]
[[Категорија:Добитници на Кралскиот медал]]