Разлика помеѓу преработките на „Кочанска Река“

Одземени 19 бајти ,  пред 8 месеци
с
Робот: Преместване на 1 междуезикови препратки към Уикиданни, в d:q430473.
с (Робот: Преместване на 1 междуезикови препратки към Уикиданни, в d:q430473.)
[[Категорија:Географија на Кочани]]
[[Категорија:Реки во Македонија]]
 
[[fr:Kotchanska]]
1.646

уредувања