Разлика помеѓу преработките на „Александар Турунџев“

нема опис на уредувањето
с
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување Напредно мобилно уредување
{{Инфокутија за личност
| име = Александар Турунџев-македонец по род
| портрет = AleksandarTurandjov.jpg
| px = 150п
27

уредувања