Разлика помеѓу преработките на „Ешли Јанг“

Одземени 9 бајти ,  пред 1 година
нема опис на уредувањето
| years2 = 2007-2011 | caps2 = 157 | goals2 = 30 | clubs2 = {{Fb team Aston Villa}}
| years3 = 2011-2020 | caps3 = 192 | goals3 = 15 | clubs3 = {{Fb team Manchester United}}
| years4 = 2020- | caps4 = | goals4 = | clubs4 = {{Fb team InternazionaleInter}}
| nationalyears1 = 2007- | nationalcaps1 = 39 | nationalgoals1 = 7 | nationalteam1 = {{flagicon|Англија}} [[Фудбалска репрезентација на Англија|Англија]]
| pcupdate = 15 фебруари 2012
12.991

уредување