Разлика помеѓу преработките на „Смилковци“

Додадени 18 бајти ,  пред 12 години
sq link
с (Додавање координата са бугарске Википедије)
(sq link)
[[Категорија:Села во Општина Гази Баба]]
[[Категорија:Села во Република Македонија]]
 
[[sq:Smilkovci]]
746

уредувања