Разлика помеѓу преработките на „Филип Давид“

Додадени 1.297 бајти ,  пред 2 месеци
Создадена страница со: '''Филип Давид''' (Крагуевац, 4 јули 1940 година) ее јеврејско-Србија|српс...
(Создадена страница со: '''Филип Давид''' (Крагуевац, 4 јули 1940 година) ее јеврејско-Србија|српс...)
(нема разлика)