Низамудин Ахмед-паша: Разлика помеѓу преработките

с
с (КМ: Категорија:Категорија:Големи везири на Отоманската Империја од 14 век → [[Категорија:Големи везири на Отоманската Империја од...)
{{DEFAULTSORT:Ahmed Pasha, Nizamuddin}}
 
[[Категорија:Големи везири на ОтоманскатаОтоманското ИмперијаЦарство од 14 век]]
[[Категорија:Отомански Турци]]