Разлика помеѓу преработките на „МТН Кубека“

Одземен 31 бајт ,  пред 1 година
с
Робот: Исправка на двојни пренасочувања → НТТ Про Сајклинг
(Ehrlich91 ја премести страницата МТН Кубека на Дименжн Дата (велосипедска екипа))
 
с (Робот: Исправка на двојни пренасочувања → НТТ Про Сајклинг)
Ознака: Сменета целната страница на пренасочувањето
#пренасочување [[ДименжнНТТ ДатаПро (велосипедска екипа)Сајклинг]]
126.582

уредувања