Разлика помеѓу преработките на „Плаошник“

Додадени 120 бајти ,  пред 1 година
изменета категоризација
(изменета категоризација)
[[Категорија:Значајни археолошки наоѓалишта во Македонија]]
[[Категорија:Знаменитости во Охрид]]
[[Категорија:Културно наследство на Македонија во Општина Охрид]]