Разлика помеѓу преработките на „31 јули (починале)“

Додадени 146 бајти ,  пред 1 година
дополнување
(дополнување)
(дополнување)
|valign="top" align="right"|[[2017]] 
|[[Жана Моро]] — француска глумица.
|-
|valign="top" align="right"|[[2019]] 
|[[Харолд Принс]] — американски продуцент и [[режисер]].
|}