Разлика помеѓу преработките на „Јани Макрадули“

Одбиена последната промена (од KatanaMen) и ја поврати преработката 3731319 на Иван Ж
Ознаки: Нагледно уредување Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
(Одбиена последната промена (од KatanaMen) и ја поврати преработката 3731319 на Иван Ж)
|death_place =
|nationality = [[Македонци|Македонец]]
|party = Сојуз на Аромани [[СДСМ]]
|spouse =
|children =