Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Бројност на војска“

Создадена страница со: <includeonly>|- style="height:30px" | style="height:10px" | {{flagicon|{{{country}}}}} | [[{{{military}}}|{{{country}}}]]{{{references|}}} | style="text-...
(Создадена страница со: <includeonly>|- style="height:30px" | style="height:10px" | {{flagicon|{{{country}}}}} | [[{{{military}}}|{{{country}}}]]{{{references|}}} | style="text-...)
 
(нема разлика)