Разлика помеѓу преработките на „Ликуд“

Додадени 115 бајти ,  пред 1 месец
с
нема опис на уредувањето
с
с
 
== Наводи ==
{{наводи}}
 
== Надворешни врски ==
* [https://www.likud.org.il/ Официјално мрежно место]
 
 
{{Израел-никулец}}