Разлика помеѓу преработките на „Сметачка мрежа“

Одземени 1.046 бајти ,  пред 7 месеци
Reverted 2 edits by 203.92.44.150 (talk): Cross-wiki spam (TwinkleGlobal)
(Reverted 2 edits by 203.92.44.150 (talk): Cross-wiki spam (TwinkleGlobal))
Ознака: Отповикај
Четвртиот проблем е ако преносниот сметач е надвор од границите на базната станица што ја користи и се наоѓа во досегот на друга базна станица; потребно е да се најде начин за нивно меѓусебно комуницирање. Конекцијата помеѓу 802.11 системот и надворешниот свет е наречена порта (portal).<ref>Computer Networks, Fourth Edition - By Andrew S. Tanenbaum p. Chapter 1 1.5.4 Wireless LANs: 802.11</ref>
 
While booting, there are possibilities for Windows to not load important files and take time in loading features of Windows. It is due to the loss of important files, which are otherwise, helpful for facilitating smooth loading of Windows features, that Windows face lag in loading and they sometimes, crash. Among the common reasons behind [https://www.digitalbulls.com/how-to-fix-windows-7-not-genuine/ Windows 7 not genuine], incompatible hardware component, outdated system files and unauthentic Windows top the list.
 
== Огнен ѕид (Firewall) ==
 
== Наводи ==
{{наводи}}16. [https://www.digitalbulls.com/ Computer repair] {{Нормативна контрола}}
 
While booting, there are possibilities for Windows to not load important files and take time in loading features of Windows. It is due to the loss of important files, which are otherwise, helpful for facilitating smooth loading of Windows features, that Windows face lag in loading and they sometimes, crash. Among the common reasons behind Windows 7 not genuine, incompatible hardware component, outdated system files and unauthentic Windows top the list.
 
https://www.digitalbulls.com/how-to-fix-windows-7-not-genuine/ {{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Сметачки мрежи| ]]
26

уредувања