Разлика помеѓу преработките на „Јованка Радичевиќ“

нема опис на уредувањето
с
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
| nationalyears =
| nationalteam = {{flagicon|Црна Гора}} [[Женска ракометна репрезентација на Норвешка|Црна Гора]]
| nationalcaps(goals) = '''94159''' (510874)
| ntupdate = 4 декември 2012
| medaltemplates =
Анонимен корисник