Разлика помеѓу преработките на „Мајнор Трет“

Додадени 44 бајти ,  пред 2 месеци
Идеологист ја премести страницата Мајнор Трет на Minor Threat
(Идеологист ја премести страницата Мајнор Трет на Minor Threat)
Ознака: Ново пренасочување
 
(нема разлика)