Разлика помеѓу преработките на „Minor Threat“

Нема измена во големината ,  пред 2 месеци
с
Идеологист ја премести страницата Мајнор Трет на Minor Threat
(Создадена страница со: {{Infobox musical artist | name = Minor Threat | image = Minor-threat-malcolm-riviera.jpg | image_size = 220п | alt...)
 
с (Идеологист ја премести страницата Мајнор Трет на Minor Threat)