Разлика помеѓу преработките на „Minor Threat“

Додадени 3.242 бајти ,  пред 2 месеци
Создадена страница со: {{Infobox musical artist | name = Minor Threat | image = Minor-threat-malcolm-riviera.jpg | image_size = 220п | alt...
(Создадена страница со: {{Infobox musical artist | name = Minor Threat | image = Minor-threat-malcolm-riviera.jpg | image_size = 220п | alt...)
(нема разлика)