Разлика помеѓу преработките на „Национална арена „Тоше Проески““

Одбиена последната промена (од 180.204.117.97) и ја поврати преработката 3836156 на MacedonianBoy
(Одбиена последната промена (од 180.204.117.97) и ја поврати преработката 3836156 на MacedonianBoy)
<center>
<gallery mode=packed heights=110px>
File:Images1500.jpg|Vecer nad Kralskata Arena
File:FCRabotnicki-Crusaders2009.JPG|Квалификациски меч во [[Лига Европа|УЕФА Европа лигата]]
File:National Arena Skopje.jpg| Поглед однадвор