Разлика помеѓу преработките на „ФК Беласица“

Додадени 22 бајти ,  пред 2 месеци
с
нема опис на уредувањето
с
;Европски натпревари
{| {{prettytable}}
! Сезона
!Натпревар
! Куп
! Коло
! Држава
!Противник
! Клуб
!Резултати
! Резултат
|-
|2002/03
|1 коло кв.
|{{ПОР}}
|[[ФК ЛеишоинсЛешоеш|ЛеишоинсЛешоеш]]
|2-1:2, 1-2:2
|-
|2003/04
|1 коло кв.
|{{СЛО}}
|[[НК Цеље|ЦељеНов Публикум]]
|2-7, 0-:5, 2:7
|-
|}