Разлика помеѓу преработките на „Википедија:Кандидати за избрана статија/Казахстан“

Создадена страница со: {{Напатствија за избрана статија/2}} == [[{{subst:SUBPAGENAME}}]] == === Информации === <span style="border: 1px so...
(Создадена страница со: {{Напатствија за избрана статија/2}} == [[{{subst:SUBPAGENAME}}]] == === Информации === <span style="border: 1px so...)
(нема разлика)