Каврак: Разлика помеѓу преработките

Додадени 16 бајти ,  пред 14 години
sq link
[непроверена преработка][непроверена преработка]
(Бот-форматирање на селата.)
(sq link)
[[Категорија:Села во Општина Кратово]]
[[Категорија:Села во Република Македонија]]
 
[[sq:Kavraku]]
746

уредувања