Разлика помеѓу преработките на „Mozilla Firefox“

Нема измена во големината ,  пред 4 месеци
с
нема опис на уредувањето
(Assigned new version's screenshot.)
с
 
{{Инфокутија Прелистувач
| name = Mozilla Firefox
| logo = [[File:Firefox Logologo, 20172019.svg|100px]]
| screenshot = <!--Do not change this image to a non-free version (this includes Firefox <= 3.6 for Windows screenshots, and any screenshots containing the Firefox logo). It will be deleted or reverted. -->[[File:Firefox 57 Windows.png|300px]]
| caption = Firefox 57.0 on [[Windows]].
17

уредувања