Разлика помеѓу преработките на „Тони Зен“

Додадени 52 бајти ,  пред 1 година
* ''[[Тони Зен е Суперзен]]'' (2011)
* ''[[Микро Скопски организам]]'' (2013)<ref>Ѓорге Стојанов, "Не станав познат да бидам швалериште", ''Антена'', бр. 804, петок, 22.11.2013, стр. 5.</ref>
*''Од изворот на изборот (2019)''
 
==== Синглови ====
Анонимен корисник