Пастрово: Разлика помеѓу преработките

Додадени 77 бајти ,  пред 3 години
с
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
== Надворешни врски ==
 
{{Бук}}
 
[[Категорија:Историски села во Бук]]
[[Категорија:Населени места во Егејска Македонија]]
[[Категорија:Чеч]]