Спортска сала Куманово: Разлика помеѓу преработките

с
ставена Категорија:Спортот во Куманово користејќи го HotCat
[проверена преработка][непроверена преработка]
с (ставена Категорија:Спортот во Куманово користејќи го HotCat)
[[Категорија:Спортски сали во Македонија]]
[[Категорија:Спортски зданија во Куманово]]
[[Категорија:Спортот во Куманово]]
1.298

уредувања