Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Хералдика-никулец“

с
ситна промена
с
с (ситна промена)
{|cellpadding="0" cellspacing="0" style="background-color:transparent"
|-
|[[ImageСлика:SinAzure, escudoa bend Or.svg|30px| ]]
|'' Оваа [[хералдика|хералдичка]] статија е [[Википедија:Што е никулец?|никулец]]. Можете да [[Помош:Како да уредам страница|помогнете]] со тоа што ќе ја [{{SERVER}}{{localurl:{{NAMESPACE}}:{{PAGENAME}}|action=edit}} проширите.]''
|}