Разлика помеѓу преработките на „Портал:Република Македонија“

Откажано уредувањето 3834529 на уредникот Arteraponiko (разговор)
(Откажано уредувањето 3834529 на уредникот Arteraponiko (разговор))
Ознака: Отповикај
 
 
[[Категорија:Европски портали|Македонија]]
[[Категорија:Портал:Cеверна Македонија]]
2.137

уредувања