Мерано: Разлика помеѓу преработките

Додадени 19 бајти ,  пред 3 години
нема опис на уредувањето
[непроверена преработка][непроверена преработка]
(Создадено преведувајќи ја страницата „Merano“)
 
Нема опис на уредувањето
== Име на местото ==
 
== Наводи ==
[[Категорија:Статии со микроформати hAudio]]
[[Категорија:Координати на Википодатоците]]
861

уредување