Разлика помеѓу преработките на „Филипо Инѕаги“

с
нема опис на уредувањето
с
с
 
{{Состав на Италија на СП фудбал 1998}}
{{Состав на Италија на СП фудбал 2002}}
{{Состав на Италија на Светското првенство 2006}}