Разлика помеѓу преработките на „Универзитет „Св. Кирил и Методиј““

с
нема опис на уредувањето
(Одбиена последната промена (од MiranIseini) и ја поврати преработката 3821927 на Ehrlich91)
с
Ознака: Изворно уредување 2017
 
|faculty = 23
|city = [[Скопје]]
|country = [[Република Македонија]]
|campus =
|students = 36.700