Тулуза: Разлика помеѓу преработките

Додадени 69 бајти ,  пред 4 години
с
[проверена преработка][проверена преработка]
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
Ред 55:
[[Категорија:Градови во Франција]]
[[Категорија:Тулуза| ]]
[[Категорија:Општини во Горна Гарона]]