Тулон: Разлика помеѓу преработките

Додадени 10 бајти ,  пред 3 години
с
отстранета Категорија:Франција; ставена Категорија:Општини во Вар користејќи го HotCat
[проверена преработка][проверена преработка]
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
с (отстранета Категорија:Франција; ставена Категорија:Општини во Вар користејќи го HotCat)
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Градови во Франција]]
[[Категорија:ФранцијаОпштини во Вар]]