Разлика помеѓу преработките на „А1 Арена“

Одземен 81 бајт ,  пред 1 година
нема опис на уредувањето
с
 
== {{coor title dms|42|0|20.64|N|21|25|32.13|E|type:landmark}}A1 Арена ==
{{Инфокутија стадион |
име= ВипА1 арена
[[Податотека:TrajkovskiSportsArenaSkopjeMacedonia.JPG|center|250px|Надворешен изглед на салата]]|
локација= [[Скопје]], [[Република Македонија|Македонија]]|