Ореовец: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 3 години
с
Ehrlich91 ја премести страницата Ореовец (појаснување) на Ореовец презапишувајќи врз пренасочување
[проверена преработка][проверена преработка]
с (wikidata)
с (Ehrlich91 ја премести страницата Ореовец (појаснување) на Ореовец презапишувајќи врз пренасочување)