Разлика помеѓу преработките на „ФК Кораби“

Додадени 3.848 бајти ,  пред 11 месец
Создадена страница со: {{Infobox football club | | clubname = ФК Кораби| | fullname = Фудбалски клуб Кораби| image = | | founded = {{Start date and...
(Создадена страница со: {{Infobox football club | | clubname = ФК Кораби| | fullname = Фудбалски клуб Кораби| image = | | founded = {{Start date and...)
(нема разлика)