Разлика помеѓу преработките на „ФК Вардари (Форино)“

Создадена страница со: {{Infobox football club | | clubname = ФК Вардари Форино | | fullname = Фудбалски клуб Вардари Форино| | image =...
(Создадена страница со: {{Infobox football club | | clubname = ФК Вардари Форино | | fullname = Фудбалски клуб Вардари Форино| | image =...)
(нема разлика)