Разлика помеѓу преработките на „Хановер“

Нема измена во големината ,  пред 11 месец
с
нема опис на уредувањето
с
с
* {{flagicon|Франција}} [[Перпињан]], [[Франција]]
* {{flagicon|Франција}} [[Руан]], [[Франција]]
* {{flagicon|Боливија}} [[Ла ПазПас]], [[Боливија]]
* {{flagicon|Малави}} [[Блантајер]], [[Малави]]
* {{flagicon|Полска}} [[Познањ]], [[Полска]]<ref name="Poznań" >''{{цитирана веб страница |url= http://www.poznan.pl/mim/public/publikacje/pages.html?co=list&id=19&ch=20&instance=1017&lang=pl |title= Познањ Официјална страница - Збратимени градови |accessdate=2008-11-29|publisher=[[Податотека:Flag of Poland.svg|border|10px]] {{fontcolor|Green|(на [[полски јазик|{{fontcolor|Green|Polish}}]])}} [[copyright|©]] 1998–2008 Urząd Miasta Poznania}}''</ref>